İndirim!

Yüzüklerin Efendisi

 32,00

Stok kodu: KK10014 Kategoriler: , ,

Açıklama

Yüzüğü neden kartallarla götürmediler?

Kartallar, Eru’nun yarattığı Valar’ın Melkor’la birlikte en kudretlisi olan Manwe’nin hizmetkarlarıdır. Kralları Gwaihir, Thorondol, Landroval, Meneldor ve diğerleri soylu varlıklardır. İnsanların, Elflerin, Cücelerin ya da büyücülerin binek hayvanı olmayı kabul etmezler, onların istediklerini yapmazlar, kendileri isterlerse onlara yardım ederler. Filmde sahnesi olmasa da konuşabilen varlıklardır. Kartallar Manwe’nin emrindedir ve Manwe bu macerada tarafsızdır. Aralarında Gandalf’ın da olduğu Orta Dünya’ya şerle savaş için gönderilen beş büyücü (Saruman, Gandalf, Radagast ve kaybolan iki mavi büyücü) için de bu durum geçerlidir. Kendilerine birebir Souron’la dövüş izni verilmemiştir.  Hikayenin bazı yerlerinde kartalları görsek bile bu Manwe iradesiyle olmuştur. Lakin orta dünyanın kaderini birebir etkileyecek böyle bir müdahale Manwe’nin bile yetkilerinin dışındadır. Ayrıca ne kadar ulu varlıklar da olsalar kartallar da oklarla ya da Fell Beast’lere binen Nazgul’lerle savaşlarında ölebilecek canlılar.

Kupa Çevresi : 27 cm
Kupa Çapı : 9 Cm
Kupa Yüksekliği: 9,2 cm
Baskı Alanı: 8 x 20 cm

Birinci sınıf porselen üzerine yüksek kalite baskı yaptık. Kupanızı bulaşık makinesinde yüksek sıcaklıkta yıkamanızı önermiyoruz. Kupanızı elde yıkasanız dünya daha güzel bir yer olabilir.
Siparişiniz için özel istekleriniz varsa (ne olursa) sipariş notuyla bize ulaştırabilirsiniz. Hatalı gelen kargolarda ücretsiz değişim yapmaktayız. Değişim koşullarına ana sayfadan ulaşabilirsiniz.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Yüzüklerin Efendisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.