Kupana Değil Kafana Göre Kupa Bardak Tasarımları

Standart kupa bardak tasarımını kabul etmeyen bizler, sizlerin kafa yapısını yakalayacak benzersiz tasarımlarla karşınıza çıkıyoruz. Anlık değişen modunuzu yakalamak her ne kadar zor olsa da günün büyük kısımlarında içerisinde olduğunuz ruh halini yansıtan bardak baskı tasarımlarımızla hayatınızı renklendirmeye çabalıyoruz. Basma kalıp, düz ve standart kupa bardak baskı modellerini sizler de reddediyorsanız Kupa Kafası ekibi tarafından hazırlanan efsane tasarımlara göz atarak hayatın monotonluğundan uzaklaşabilirsiniz.

Kupa Kafası Ekibi Gururla Sunar

Üzerinde uzmanlaştığımız tasarım kupa bardak işinde özgün tasarımlarımızla bardaklara hayat veriyoruz. Her ne kadar birinci sınıf porselen olsalar da elimiz değmeden düz bir bardaktan başka bir anlam içermeyen bardaklara hayat veren tasarımlarımızla sizlere farklı ruh hallerinizde eşlik edecek tasarımlar hazırladık. Evde, okulda, işte, otobüste ve aklınıza gelebilecek her mekanda yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz tasarım kupa bardak modelleri listemize aşağıdan göz atabilirsiniz:

 • Beyaz Yaka Kafası
 • Depresyon Kafası
 • Geek Kafası
 • Hediye Kafası
 • LGBTQ Kafası
 • Meme Kafası
 • Film Kafası
 • Gamer Kafası
 • X-Generetion Kafası

Koleksiyonlarımız Sizi Açmıyorsa Sizin Tasarımlarınızı Görelim

Her ne kadar tasarımlarımızın size hitap etmeyeceğini düşünmesek de bazı özel durumlarda sizin de tasarımlarınızı bardaklar üzerine uygulayarak özel tasarım kupa bardak imalatımız bulunmaktadır. Kendi tasarımlarınızı süsleyen bardaklar için bizden baskı almak istediğinizde önünüzde iki seçenek bulunmaktadır:

 • Tasarımlarınızı bize detaylı ve bol resimli olarak anlatmanın ardından tasarımı bizim hazırlamamızı istemeniz
 • Doğrudan kendi tasarımlarınızı hazırlayarak bardak üzerine basılmasını istemeniz

Kupa bardak kendin tasarla olarak adlandırdığımız bu iki yöntemden herhangi birisi ile aklınızdaki modelleri yüksek kaliteli baskı teknikleri ile barda üzerine uygulayarak en kısa sürede sizlerle buluşturuyoruz. Elbette bizim de bu iş için bazı şartlarımız bulunmaktadır.

 • Anlatması sizden tasarımı bizden olan seçimlerde onayınıza sunduğumuz tasarımlarımıza onay vermeniz,
 • Sizin tasarımlarınızı bizlere 1920 x 1080 pbx çözünürlükte ve 20 x 8 boyutlarında göndermeniz

Sizden beklediğimiz şartları yerine getirmeniz halinde 2 iş günü içerisinde kargoya verilecek olan siparişleriniz adresinizden tarafınıza teslim edilmektedir.

Bizi Seçmek İçin Tamamen Duygusal Nedenleriniz

İşimizde her ne kadar iyi olsak ve kişiye özel kupa bardak konusunda muhteşem hizmet sunsak da bizi tercih etmeniz için farklı artılarımız da kararınızı vermenizi kolaylaştıracak cinstendir. Rengarenk ve farklı kafa yapılarına uygun olan sayısız model için sizlere verdiğimiz hesaplı fiyatta hizmetin yanında ücretsiz kargo avantajımız sizleri oldukça kara geçirecek. Bardak fiyatına satın aldığınız tasarım bardak hizmetinde baskıyı bardağın yanında hediye olarak alma fırsatı yakalamanın dışında kargo için de ücret ödemeyerek bir taşla 3 kuşu birden vurabilirsiniz. Deneyimli, işinin ehli ve sevecen Kupa Kafası ekibi ile bardaklara hayat vermek ve gün boyu yanınızdan ayırmayacağınız tasarım bardaklara sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçerek Kupa Kafası büyülü dünyasına adım atabilirsiniz.

Çok Satılan Kupa Bardak Tasarımları