Kupa Bardağın Dolu Tarafı

Sizi anlayan ve beklentilerinizi karşılayacak tasarımları ile kupa bardak modellerine hayat veren Kupa Kafası ekibinin size özel hizmetleriyle tanışmak ister misiniz? Bir bardaktan fazlasını sizlerle buluşturan Kupa Kafası ekibi sizlere marjinal ürünleriyle çay ve kahve molalarınızı renklendirmeyi vadediyor. Birbirinden özel ve özgün tasarımların yer aldığı, tasarımdan baskıya kadar her işlem kaleminde titiz ve özverili çalışmanın sonucu olarak kaliteli işlerin ortaya konulduğu bardak modellerimizde hazır ve kişiye özel tasarım ürünlerimizin tamamından memnuniyet duyabilirsiniz. Bardağın dolu tarafını görmenize sebep olan ürünlerimizle hayata olan olumsuz bakış açınızı değiştirmek istiyorsanız hemen sizler için neler hazırladığımıza göz gezdirebilirsiniz.

Kupa Kafası Bunlar Bizden Tasarım Kupa Bardak Serileri

Kupa Kafası profesyonel ve  mizah gücü yüksek tasarım ekibinin ellerinden çıkan tasarım kupa bardak modelleriyle sizi anlayan bir dosta sahip olabileceksiniz. Sizin bile farkında olmadığınız yönlerinizi yansıtan bardak modelleri ile ait olduğunuz hayatı gururla cümle aleme gösterebileceksiniz. Kupa Kafası özel koleksiyonu içerisinde yer alan;

  • X Generation,
  • LGBTQ Kafası,
  • Beyaz Yaka Kafası,
  • Hediye Kafası,
  • Geek Kafası,
  • Depresyon Kafası

Olarak isimlendirdiğimiz tam dokuz parçadan oluşan serilerimizde size hitap eden çok sayıda seçenekle karşılaşabilirsiniz. Hobilerinizi, ilgi alanlarınızı, şikayetlerinizi ve duygusal değişimlerinizi en iyi yansıtan modeller ile özgün tarzınızı oluşturabilecek, yaşadığınız kafayı herkesin anlamasını sağlayabileceksiniz.

Sizin Hayallerinize Hayat Veren Kupa Bardak Tasarımları

Kafanızın bizimle bağdaşmaması halinde sizi bize uydurmaya zorlamak yerine sizin kafanızı yaşamak için elimizden geleni yapıyoruz. Öncelikle işe sizi anlayarak başlıyor ve bize resimler ile anlattığınız kafanıza özel tasarım kupa bardak tasarımının kusursuz ve hızlı olması için sizden aşağıda belirttiğimiz hususlara dikkat etmenizi istiyoruz:

  • Ne istediğinizi en ince ayrıntısına kadar anlatmanız
  • 3 iş günü içerisinde sizlere gönderilen örnek tasarımımıza en kısa sürede olur vermeniz

Sizden beklediğimiz her konuya özen göstermeniz halinde en geç 5 iş günü içerisinde Türkiye’nin neresinde olursanız olun bardaklarımız adresinize teslim edilmek üzere kargoya verilmektedir. Unutmadan kargo parasının da bizden olduğunu belirtmeden geçmeyelim!

Sizde Neler Var, Onları Görelim

Koleksiyonlarımız ile kafanız uyuşmadı ve tasarım ekiplerimize de güvenmediniz diyelim, sizi yeni kupa bardağınızla buluşturacak parlak bir fikrimiz daha var! Kişiye özel kupa bardak hizmetimizin ikinci versiyonu olan ve tasarımlarımızı seçmek istemeyen müşterilerimize sunduğumuz bu hizmette sizin tasarımlarınızı kullanarak yeni bardağınızı size gönderiyoruz. Hazırladığınız tasarımların;

  • 1920×1080 px çözünürlükte,
  • 20×8 ebatlarında

Olmasına özen göstermeniz halinde 2 iş günü içerisinde bardağınız adresinizden size ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilir. Web sitemiz üzerinden kendi tasarımlarını kullanan çok sayıda müşterimizin teslim aldığı ürün görsellerini inceleyerek tasarımlarınızın nasıl duracağı konusunda fikir alabilir, yüksek kalitede baskı işleminin ayrıcalığını sipariş vermeden önce kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Çok Satılan Kupa Bardak Tasarımları