Sıkça Sorulan Sorular


Sitenizden sipariş vermek istiyorum ama yapamadım. Nasıl sipariş vereceğim?

Kupa Kafası olarak, online hizmet veriyor ve sitemizden, WhatsApp hattından ve Instagram üzerinden sipariş alıyoruz. İhtiyacınız olan ürünün özelliklerini seçip sepete ekliyor, sepete gidip üye oluyor, ödemeyi yapıyor ve siparişi tamamlıyorsun. Oldukça kolay aslında, takıldığın bir yer olursa sağ alt taraftaki Canlı Yardım’dan destek alabilirsin.

Siparişlerim ne kadar sürede elime ulaşır?

Hafta içi 14.00’e kadar verilen siparişleri aynı gün içerisinde kargoya veriyoruz. Cumartesi verilen kargolar Pazartesi günü kargoya veriliyor. Kargo takip numaran sana mail olarak gelecek, oradan takip edebilirsin. Eğer bir sıkıntı olduğunu düşünüyorsan Canlı Yardım’dan ve ya Whatsapp hattından ve hatta üşenmezsen mail atarak da bize ulaşabilirsin.

Kapıda ödeme var mı?

Maalesef yok fakat sitemizden PayTR güvencesiyle kredi kartıyla ödeme yapabilir ve ya sipariş verdiğinde çıkan IBAN numarasına havale yapabilirsin. 

Kupa bulaşık makinesinde yıkanabilir mi?

Birinci kalite kupalara solmaz baskı yapıyoruz. Bulaşık makinesinde gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz. Yine de çoook yüksek sıcaklıklarda ağır kimyasallarla yıkanması renklerde hafifçe solmalar yaratabilir. El yapımı ürünlere nazik davranmakta fayda var. 

Özel tasarım yapıyor musunuz?

Kupa Kafası özel tasarımları ve kurumsal tasarımları her zaman kabul eder. Özel tasarımın için sayfanın üst kısmında yer alan “Özel Tasarım Kafası” kısmındaki formu kullanabilirsin. “Daha fantastik bir fikrim var!” dersen ve ya toptan sipariş vermek istersen Canlı Yardım’dan, WhatsApp hattından, Instagram’dan ve maille bize ulaşabilirsin.

Özel tasarım baskıları baskı öncesi kontrol edip onaylatıyor musunuz?

Tabi ki! Gönderdiğiniz tasarımlar tarafımızdan çözünürlük, yerleşim, baskı payı gibi konularda baskıya uygunluğu açısından kontrol edilip uygunsa direkt baskıya gönderiliyor. Bizim düzeltebileceğimiz bir şeyler varsa düzenlemeleri yapıp mail ortamında tasarım onayınıza sunuyoruz. Özel illustrasyon tasarımlarımız ise ortalama 2 iş günü içinde bitip sizden onay alındıktan sonra baskıya veriliyor. İşin içinde sanat var, o yüzden özel tasarımların biraz vakit alması normal.

Satın aldığım ürünlerin faturasını nasıl gönderiyorsunuz?

Yapacağınız tüm alışverişlerin faturalarını kargonuzla birlikte gönderiyoruz. 

Baskıda ve kargoda oluşabilecek bir hata durumunda ürün iadesi veya değişimi yapabilir miyim?


Kupa Kafası olarak her baskıyı içimize sinene kadar kontrol ediyoruz fakat renk farklılığı, kayma gibi baskı sürecinde oluşabilecek, kırık ve yanlış giden her türlü hatada ürün değişimini kabul ediyoruz. Ürünü yeniden üretip aynı gün gönderimini gerçekleştiriyoruz.

Özel tasarımlarda ONAYLADIĞINIZ tasarımın hataları ve metinlerinde oluşabilecek eksiklikler ve hatalardan kendimizi sorumlu tutmuyoruz. Kontrol etmekte fayda var.

Arkadaşımda bir bardak var çok beğendim. Fotoğrafını göndersem, aynısını yapabilir misiniz?

Arkadaşınızın bardağını görsek eminim biz de çok severdik. Ancak Kupa Kafası’nda, sizden gelen hazır tasarımlar ile ve ya sizin yönergelerinizle yapılan tasarımları baskı yapıyoruz. Tasarımlarınızı, bilgisayar ortamında bir tasarım programında ya da online hizmet veren (canva.com) sitelerden birinde hazırlayarak gönderebilirsiniz. Boyutlar için Canlı Destek’ten ve ya diğer iletişim yöntemlerinden bize ulaşabilirsiniz.

İşletmem için toptan sipariş verip teklif almak istiyorum. Ne yapmalıyım?
Kupa Kafası girişimcilerin her zaman yanındadır. İşletmelere özel teklifleri öğrenmek ve toptan fiyat teklifi almak için Canlı Yardım’dan, WhatsApp’tan bize ulaşabilir, [email protected] adresine mail atabilir, telefonla arayabilirsiniz.

Ya bana gelen ürünün rengi konusunda sorunumuz var. Ben pembe görüyorum, arkadaşım yeşil diyor. Tasarım da maviydi. Gerçekten çözemedik biz bu işi.

Koca koca makinelerle birlikte insan gücüyle iş yapılan bir sektördeyiz, ancak hatayı kabul etmek ve bunu telafi etmeye çalışmak ayrı bir meziyet bizce. Hatalar olabilir. Bu gibi durumlarda yaşanılan sorunu Canlı Destek’ten, WhatsApp destek hattından, mail yoluyla ve ya telefonla arayarak görsellerle iletmenizi istiyoruz. Sorunun nereden kaynaklandığını anlamamız ve size yardımcı olabilmemiz için bu önemli. Endişelenmeyin, sorunlar çözüm bulunmak için vardır. <3

Neden hiç tamamen siyah bardağınız yok?

Siyah bardak üzerinde yaptığımız çalışmada baskıların çok çabuk silindiğini keşfettik. Bu yüzden siyah baskı yapmayı tercih etmiyoruz. 

Çocukken adını unuttuğum kanalda izlediğim adını unuttuğum animenin adını unuttuğum karakterinin zihnimde canlandıramadığım pozuyla olan tasarımı gelecek mi?

Muhtemelen evet. Sürekli yeni ürünler eklenmeye devam ediyor. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeye devam edin. 

MENÜYÜ KAPAT
×

Sepet