Kafanıza Uygun Kupa Bardak Tasarımları

Sahip olduğunuz kupa bardak ile ne kadar içli dışlı olabileceğinizi düşünüyorsunuz? Bir bardaktan beklediklerinizin fazlasını size verecek tasarım modellerimize göz atarak beklentilerinizi artırabilirsiniz. Farklı tasarım kupa bardak seçeneklerimiz ile sadece çevrenizden değil kendinizden de farklı olabileceksiniz. Sizi en iyi yansıtan, duygularınıza tercüman olan ve yorucu hayat sıkıntılarından sizi uzaklaştıran tasarım bardak modellerimiz ile dilediğiniz kafayı günün her saati yaşayabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız Kupa Kafasını beğenmemeniz halinde kendi kafanız için bizimle iletişime geçerek yaklaşık 3 iş gününde siparişlerinizi teslim alabilirsiniz.

Benim İçin Hangi Kafada Kupalar Hazırladınız?

Kupa Kafası ekibi olarak web sitemizde sayfalar dolusu tasarım kupa bardak modelini sizlerle buluşturduk. Hazırladığımız koleksiyonlarda sizlerin hayat hikayelerinden, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz şeylerden izler taşınmasına özen göstererek farklı başlıklar altında koleksiyonlarımızı topladık. Kupa Kafası tasarımı hazır kupa bardak baskılı modellerine göz atmak istiyorsanız;

 • Beyaz Yaka Kafası,
 • Depresyon Kafası,
 • Geek Kafası,
 • Hediye Kafası,
 • LGBTQ Kafası,
 • Meme Kafası,
 • Film Kafası,
 • Gamer Kafası,
 • X-Generation Kafası

Adı altındaki koleksiyonlarımızı ziyaret edebilirsiniz. Koleksiyonlar arasında size hitap edecek pek çok modele rastlamanız halinde indirimli fiyatlardan birkaç Kupa Kafası hazır modellerini sipariş verebilirsiniz.

Bana Özel Tasarımları Nasıl Hazırlıyorsunuz?

Kupa Kafası ekibi olarak hazırladığımız ürünleri tercih etmemeniz ya da kendinize ait tasarıma sahip bardağınız olmasını istiyorsanız kişiye özel kupa bardak hizmetimizden yararlanarak web sitemizden eliniz boş dönmekten kurtulabilirsiniz. Farklı firmalarda yaşadığınız mağduriyetlerin herhangi birisini  yaşamayacağınızı Kupa Kafası ekibi olarak garanti etmenin yanında sizlere özel tasarım hizmetimizden kısaca bahsedebilirsiniz.

Resimli ya da isimli kupa bardak taleplerinizi web sitemizde yer alan, kişiye özel tasarım kısmından veya iletişim bölümünden bize ulaşarak yazı ve resim ile bizlere tane tane anlatmanız sonrasında hemen istediğiniz modeli hayata geçirmek için çalışmalara başlarız. Hazırladığımız taslak çalışmayı son kontrolleri yapmanız için sizlere göndererek onayınızı almayı bekleriz. Hazırladığımız tasarıma onay vermeniz halinde vakit kaybetmeden baskıya alarak 3 iş günü sonrasında kargo ile adresinize göndeririz. Hizmetin hızlı olabilmesi için nasıl bir tasarım istediğinizi bizlere iyi anlatmanız gereklidir. Ne kadar iyi anlatırsanız aradığınıza daha kolay sahip olabileceğinizi unutmayın.

Kendi Tasarımlarımı Kupa Bardağa Basabilir Misiniz?

Kupa Kafası tasarımları arasında aradığınızı bulamamanız halinde özel tasarım kupa bardak siparişleriniz için kendi tasarımlarınızın bardağa basılmasını talep edebilirsiniz. Web sitemizden hazırladığınız tasarımları bizlere ulaştırarak yazılı, desenli ya da fotoğraflı kupa bardak baskılarınız için sipariş verebilirsiniz. Tasarımlarınızı tarafımıza gönderirken mükemmel sonuç almanız için iki hususa dikkat etmeniz gerekmektedir:

 • Tasarımlarınızın 1920 x 1080 px çözünürlüğe sahip olması,
 • Tasarımlarınızı 20 x 8 boyutlarında hazırlamanız.

Bu iki hususa dikkat ederek web sitemiz üzerinden tasarımlarınızı bize iletmeniz halinde hemen baskıya başlayarak 2 iş günü sonrasında siparişinizi kargoya teslim etmekteyiz.

Yeni Kupa Bardak Tasarımları