Varoluşsal krizin ortasındaki hayatlarımızdan sıyrılarak biz kimiz sorusuna cevap vermeye çalışacağız. Kısa yanıt olarak sevdiği işi yapan, sevdiği işi en iyi şekilde yapmaya çalışan, sevdiği şehirde yaşayan (deniz soğuk ama Çanakkale çok güzel), sevdiği insanlarla muhatap olma özgürlüğüne sahip şanslı insanlarız. Benzer dünya görüşüne sahip, bir şekilde bazı duvarlar arasına sıkışmış insanlar için ürünler üretiyoruz. Her şey dünyanın bir tık daha güzel bir yer olması umuduyla, zincirlerin kırılması, konuşulmayanların konuşulması, tanışılmayanların tanışılması adına. 

Aslında bu hikayenin bir çok kahramanı var. Yıllarca depresyonunu saklayıp bir gün ansızın melek olan dostlarımız, korkunç cinayetlere kurban giden translar, her gün ailemizden çok gördüğümüz ofiste birlikte olduğumuz insanlar, evde kendimize yarattığımız güvenli alana ait zevklerimiz, çok sevdiğimiz dostlarımız ve ailemiz. 

Hayatlarımız zaten çoğu zaman zor, neden gündelik hayatta sürekli kullandığımız eşyalara bizi gülümsetecek anlamlar basmayalım ki diye düşündük. Böylelikle Kupa Kafası 2019 yılının sıcak Ağustos ayında bol kedili bir ortamda Çanakkale’de doğmuş oldu. Octa Medya E-Ticaret Danışmanlık Ajansı’na ait ilk e-ticaret markası olması dolayısıyla üzerimizde ilk bebeğini kucağına alan annenin heyecanı var. 

Bizce bardağın yarısı boş, sizce dolu da olabilir. Ancak düşünceniz ne olursa olsun, bardağın diğer yarısını değerlendirmek için hala vaktiniz var.

Ceren Karasu

Esen Burak OR

Emre Erdoğan

ÜSA

MENÜYÜ KAPAT
×

Sepet